Я згодна з цим твердженням , тому я вважаю що по тому, як людина розмовляє, одразу складається враження про неї. Мовлення людини – це наче її візитна картка, завдяки їй ми легко розуміємо, хто перед нами – дитина чи дорослий, людина з вищою освітою чи безробітний волоцюга, людина чемна чи груба. І культура мовлення є дуже важливою, адже якщо людина говорить з помилками, ставить неправильні наголоси, уживає недоречні слова та слова-паразити, то ми вже не сприймаємо її приязно, не вважаємо культурною. В звичайному житті усі люди використовують розмовний стиль, вживають жаргонізми та брудні слова , говорять невпевнено і з помилками . Але чи варто засмічувати своє мовлення цим? Що красивого в безграмотності? Хіба це робить спілкування приємнішим? Мені здається, навпаки, цим ми лише принижуємо самих себе. Отже треба пам’ятати , що мовлення – це відображення думок людини. А вміння людини використовувати багатства мови для того, щоб виразити свої думки, характеризує її як освічену, розвинену, духовно багату.
Я погоджуюсь із висловленням, адже сприйняття переданого змісту залежить від інтонації та правильного сформулювання думки. Ідея може бути не передана, якщо висловлення не досконале.
Я цілком згодна з мудрим висловом Вольтера. Хочу обґрунтувати висловлену мою думку. По-перше, кожна думка має бути грамотно сформульована та коректно висловлена, для того, щоб тебе правильно зрозуміли. По-друге, кожна думка по-своєму прекрасна і має свою певну цінність, а якщо вона не чітко висловлена то цінність втрачається. А по-третє, по тому наскільки правильно ти можеш висловити свою особисту думку, кожна людина, яка тебе слухає складе своє певне враження про тебе як особистість з освітою чи без. Наскільки грамотно ти говориш, чи чисте твоє мовлення, як ти формулюєш та передаєш думку, почуття та емоції.
Цілком згоден з думкою відомого французького філософа та оратор, бо кожна думка та вислів, який б сенс вони не мали, повинні бути грамотно та цікаво представлені цільовій аудиторії. Навіть, якщо оратор не має рацію щодо своїх висловів, але вміє правильно, грамотно та просто донести це до розуму інших - це істинний талант та мистецтво кожного політика. Щоб обґрунтувати свою думку - наведу приклад: протягом 1933-1939 років, Адольф Гітлер позиціонував себе як антисеміта та екстреміста, його ідеї були досить жахливими та навіть вважалися божевільними, але завдяки неперевершенній подачі та формі, австрійський художник зміг радикалізувати середні та нижчі класи суспільства, а потім заручився підтримкою вищих кіл бізнесу. Отже, не так важливо, що ви хочете донести, головне - як та яким чином
Повністю згоден з цим висловом. Якими б хорошими твої особисті думки не були, якщо їх неправильно виразити, то навіть твої шанувальники можуть їх не підтримати або не зрозуміти. І навпаки, навіть найбільш беззмістовні речі при правильній подачі можна завуалювати так, що вони будуть здаватися геніальними. Саме через це зараз велика кількість людей проводить різноманітні "курси", на яких розповідають нічим не обгрунтовані речі, але за допомогою розумних мовних трюків вони можуть переконати навіть найбільших скептиків і, часто, продати певний товар чи ідею.
На мою думку, дане висловлення описує близько 70% сучасності. З появою месендерів, соцмереж тощо, люди перестали замислюватися над тим, що говорять, тому що і так всі зрозуміють. Думка Вольтера - це своєрідний підсумок про те, що скільки думок не було почуто та реалізовано, не зважаючи на те, які, можливо, вони були геніальні. Потрібно розуміти, що коли ти хочеш, щось змінити, на щось вплинути чи, щоб тебе почув світ - підбери правильні слова. Важливо зазначити, що уміння лаконічно та влучно висловлюватися - це дійсно мистецтво, до якого кожен повинен привчатися ще з малечку.
На моє глибоке переконання, не погодитися з афоризмом геніального французького філософа просто неможливо, зокрема у сьогоденні. Мовлення є буквальним відображенням внутрішнього світу, думок особистості; своєрідним дзеркалом її рівня інтелекту та вміння передавати власні ідеї оточенню. Настільки важливий аспект мовлення, як-от правильне формулювання думок може допомогти людині заволодіти прихильністю послідовників, або ж навпаки — породить відразу, ба навіть спотворить істинний зміст вашого задуму, наслідком чого стане непорозуміння. Дисонанс у естетиці висловлювання, прикладами якого можуть слугувати типові граматичні, лексичні, орфоепічні помилки, вживання жаргонізмів чи слів-паразитів, невміння будувати складні речення та збагачувати їх художніми засобами, призводить до втрати цінності первинно «прекрасної» думки. Недостатньо вміло розмірковувати, варто ще й розвивати талант красномовства, поглиблювати особисті знання та прагнути до чистої, милозвучної, граматично виваженої мови. Адже ораторське мистецтво посідає далеко не останнє місце у вмінні висловлюватись. Воно обов'язково стане у пригоді для того, щоб досягати поставлених цілей, адаптуватись до найрізноманітніших обставин і банально вражати людей власною обізнаністю й пишним словниковим запасом.
Арсеній Зражевський РСб-1-22 Цілком згоден з висловлюванням французького просвітителя. На жаль, суті самого висловлювання недостатньо для того, щоб люди змогли його правильно сприйняти та аналізувати. Окрім цього, є важливими такі фактори як контекст та доречність висловлювання, грамотність і чистота мови, навіть правильний тон та акцент. Люди схильні звертати увагу скоріше на щось нереалістичне, але красиво сказане: саме через це, наприклад, зараз можна спостерігати хвилю популярності політиків-популістів у Європі. Гарне висловлювання - те, яке примушує замислитися та зробити висновки. Тому щоб не виникало непорозумінь, варто вчитися як ораторському мистецтву, так й аналізу інформації для розуміння влучного моменту для такого вислову.
"Прекрасна думка втрачає цінність, якщо вона погано висловлена", - так колись сказав французький просвітитель Ф. Вольтер. Дехто, можливо, спробує довести зворотнє, однак, на мою думку, ця теза є аксіомою людського спілкування. Аби донести свою думку співрозмовнику, потрібно дати їй найпрекрасніше з облич, увібрати її в такі розкішні шати, щоб її хотілось пізнати, хотілось слухати і чути. Думка ж, яка не має достойної оздоби, перетворюється на потік слів, позбавлений і краси, і змісту. Така ідея не буде приємною слухачеві, тож і залишиться лиш пустою реплікою, необробленим смарагдом, що ховає красу під шаром вікового пилу.
Понзель Христина (РСБ-1-22-4.0д) Ф. Вольтер колись сказав: «Прекрасна думка втрачає цінність, якщо вона погано висловлена». Важко не погодитись, адже це твердження влучно описує істинність. Насправді вміння коректно формулювати думки, висловлювати почуття – запорука нових перспектив та можливостей. Адже важливим аспектом у комунікації з людьми є те, як ви себе презентуєте. Тобто сказати певну думку – це одне, а довести її так, щоб зацікавити співрозмовника, – інша річ. Що зробити, аби зацікавити? Розширюйте кругозір, збагачуйте мислення, навчайтеся риторики та ораторського мистецтва, намагайтеся вживати в лексиконі лаконічність та чіткість, виражайте думки влучно та зрозуміло.
Я згодна з цим твердженням. Тому що, якщо висловити свою думку неправильно, то кожна людина може зрозуміти її неправильно або по-своєму. Дуже важливо правильно передати інтонацію, логічно та грамотно сформувати слова. Бо якою б прекрасною думка не була, якщо ти не можеш її висловити, то люди ніколи її не збагнуть. Тому треба пояснювати доступно та чітко.
Я вважаю, що це твердження Ф. Вольтера є абсолютно влучним, адже дуже важливо те, як саме ви пояснюєте свої думки. Людям буде цікаво слухати лаконічну, чітку та структуровану інформацію. В іншому ж випадку вас просто можуть неправильно зрозуміти. Я допускаю те, що в буденному житті ми не говоримо за встановленими правилами й додаємо різні діалектизми, жаргони, просторіччя, але незважаючи на це, наші висловлювання мають бути грамотними. В разі, якщо це стосується робочої сфери, то тоді потрібно максимально старатись досконало виражатись. Щоб напрацьовувати ці навички, я б радила читати багато літератури, слухати підкасти на різноманітні теми та навчатись ораторському мистецтву. Це талант, який дійсно потрібно розвивати і який допоможе в подальшому житті.
Мені здається, що вміння людини правильно висловлювати думки і влучно додавати щось до змісту є дуже важливою навичкою у спілкуванні. Те як людина розмовляє одразу показує рівень її освіченості. Авжеж приємніше слухати ідеальне мовлення, аніж нерозбірливі речення які не несуть ніякого сенсу. "Прекрасна думка" часто потребує "прекрасного мовлення" щоб бути почутою, бо саме за інтонацією, вмінням влучно та гарно висловлюватись ми можемо донести головну ідею. Іноді, на жаль, навіть геніальні ідеї не беруться до уваги, тому що не звучать грамотно, логічно і достойно. Отже, навчатися культури мовлення ніколи не пізно, бо це те що з нами впродовж всього життя.
З одного боку , я вважаю що зміст може втратитися , якщо висловлення буде недосконалим. Тому потрібно чітко виражати думку ї зміст вже не буде таким важливим. А з іншого боку , щоб показати людям що ви розумієтесь на темі , про яку говорите і переконати їх, ці дві якості повинні бути присутніми.
Ємець Анастасія, РСб-1-23-4.0Д Ця цитата підкреслює важливість висловлення в комунікації. Вона вказує на те, що навіть якщо думка є гарною і цінною, але вона погано висловлена або незрозуміло передана, її вплив і значення можуть бути втрачені. Справді, зміст має першорядне значення, інші люди повинні зрозуміти, що ви намагаєтеся донести. Проте, правильна подача допомагає донести цей зміст до аудиторії з більшою силою та чіткістю. Правильна інтонація, тембр і темп робить комунікацію більш ефективною та приємною для оточуючих. Таким чином, важливо підтримувати баланс між змістом і висловленням, стараючись робити і те, і інше якнайкращими. Якщо думка відзначається гарним висловленням, це може зробити її вплив інтенсивнішим і допомогти іншим краще зрозуміти її значення.
На мою думку, у даному висловлюванні Вольтер мав на увазі те, що не найважливішим є те, на скільки правильний зміст був закладений в думку на моменті її обмірковування. Якщо потім її не можна донести до людей таким чином, щоб її правильно зрозуміти, то вона справді втрачає всю свою цінність. Я з цим цілковито погоджуюсь, хоча безперечно зміст є також важливим. Підсумовуючи варто сказати, що те, що ми говоримо є важливим, але тільки тоді, коли воно підлягає сприйняттю.
На мою думку фраза Франсуа Вольтера, виражає одну з класичних позицій щодо мовного висловлення та комунікації. Вольтер підкреслює важливість якості висловлення, а саме його точності і ясності. Ця ідея базується на припущенні, що, якщо ідея чи думка не виражена відповідним чином, вона може бути неправильно зрозумілою або навіть загубити свою цінність.Існують різні підходи до комунікації, і вони можуть варіюватися в залежності від конкретної ситуації, аудиторії та мети. Зміст сказаного, безумовно, є фундаментом будь-якого висловлення і може мати вирішальне значення.
РСб-1-23-40Д На мою думку, цитата від Ф. Вольтера точно відображає сутність справи, оскільки важливо, як саме ви висловлюєте свої думки. Від людей очікується, що їх висловлювання будуть лаконічними, ясними та структурованими, що робить інформацію цікавішою для слухачів. В іншому випадку існує ризик, що вас можуть неправильно зрозуміти. Зрозуміло, що в повсякденному спілкуванні ми можемо відхилятися від офіційних норм мови та використовувати різні діалектизми, жаргон і просторіччя. Проте, важливо пам'ятати, що навіть у таких випадках ми повинні дотримуватися граматичних правил та ставити акцент на якість висловлювань.Я рекомендую звертати увагу на розвиток цих мовних навичок, вчитися виражати свої думки чітко і лаконічно. Для цього можна читати багато літератури на різноманітні теми і навчатися мистецтву ведення публічних виступів. Це навички, які будуть корисні у подальшому житті і які має мати кожна грамотна людина.
Зовнішня "оболонка" думки грає неабияку роль в її подальшому успіху. Одними лиш словами потрібно переконати авдиторію у правильності свого твердження, дати зрозуміти, що це писала людина освічена, котра знає про що вона говорить, навіть якщо це не так. Схожим чином може працювати ораторське мистецтво - не стільки важливий зміст, проте твоє вміння доносити інформацію слухачам, поводити себе на сцені, впевнено говорити. Думка оратора не матиме значення, якщо він не зможе її правильно висловити. Саме тому, на жаль чи на щастя, так важливо мати навички професійного володіння мовою.
Я цілком згодна з цим твердженням французького просвітителя Вольтера, адже також вважаю що важливо мати не лише прекрасну думку, а й уміння її висловити. Щоб бути почутим та донести до суспільства свої задуми, треба доцільно висловлювати свої думки, щоб вони не втратили змісту. Якою б важливою та корисною не була ідея, якщо вона погано відтворена, то залишиться проігнорованою і незрозумілою. Тому, на мою думку, важливо постійно вдосконалювати свої мовні навички, поповнювати словниковий запас і тренуватись структуровано викладати свої думки.
Я погоджуюся з даним висловлюванням про проблемне питання. Щоб тебе зрозуміли, не достатньо виношувати якусь ідею. Ми повинні вміти донести її. Ми живемо в соціумі і кожного дня взаємодіємо одне з одним. Важливо дотримуватись певних правил і цінувати особистий простір інших. Думка перестає бути цінною для інших через неправильно підібрані слова. Частіше люди трактують сказане, почуте, побачене на свій лад, а тому, щоб уникнути непорозумінь, подвійного смислу, слід обдумувати ретельніше сказане. Бо існує велика різниця між цілими логічними ланцюгами нейронів та думкою. Щоб мислити ширше, треба вміти вкладатися в зміст. У висновку хочу сказати, що повага до думки інших - повага до себе.
Я згодна з цим твердженням , тому я вважаю що по тому, як людина розмовляє, одразу складається враження про неї. Мовлення людини – це наче її візитна картка, завдяки їй ми легко розуміємо, хто перед нами – дитина чи дорослий, людина з вищою освітою чи безробітний волоцюга, людина чемна чи груба. І культура мовлення є дуже важливою, адже якщо людина говорить з помилками, ставить неправильні наголоси, уживає недоречні слова та слова-паразити, то ми вже не сприймаємо її приязно, не вважаємо культурною.
ВідповістиВидалитиВ звичайному житті усі люди використовують розмовний стиль, вживають жаргонізми та брудні слова , говорять невпевнено і з помилками . Але чи варто засмічувати своє мовлення цим? Що красивого в безграмотності? Хіба це робить спілкування приємнішим? Мені здається, навпаки, цим ми лише принижуємо самих себе.
Отже треба пам’ятати , що мовлення – це відображення думок людини. А вміння людини використовувати багатства мови для того, щоб виразити свої думки, характеризує її як освічену, розвинену, духовно багату.
Я погоджуюсь із висловленням, адже сприйняття переданого змісту залежить від інтонації та правильного сформулювання думки. Ідея може бути не передана, якщо висловлення не досконале.
ВідповістиВидалитиЯ цілком згодна з мудрим висловом Вольтера. Хочу обґрунтувати висловлену мою думку. По-перше, кожна думка має бути грамотно сформульована та коректно висловлена, для того, щоб тебе правильно зрозуміли. По-друге, кожна думка по-своєму прекрасна і має свою певну цінність, а якщо вона не чітко висловлена то цінність втрачається. А по-третє, по тому наскільки правильно ти можеш висловити свою особисту думку, кожна людина, яка тебе слухає складе своє певне враження про тебе як особистість з освітою чи без. Наскільки грамотно ти говориш, чи чисте твоє мовлення, як ти формулюєш та передаєш думку, почуття та емоції.
ВідповістиВидалитиЦілком згоден з думкою відомого французького філософа та оратор, бо кожна думка та вислів, який б сенс вони не мали, повинні бути грамотно та цікаво представлені цільовій аудиторії.
ВідповістиВидалитиНавіть, якщо оратор не має рацію щодо своїх висловів, але вміє правильно, грамотно та просто донести це до розуму інших - це істинний талант та мистецтво кожного політика.
Щоб обґрунтувати свою думку - наведу приклад: протягом 1933-1939 років, Адольф Гітлер позиціонував себе як антисеміта та екстреміста, його ідеї були досить жахливими та навіть вважалися божевільними, але завдяки неперевершенній подачі та формі, австрійський художник зміг радикалізувати середні та нижчі класи суспільства, а потім заручився підтримкою вищих кіл бізнесу.
Отже, не так важливо, що ви хочете донести, головне - як та яким чином
Повністю згоден з цим висловом. Якими б хорошими твої особисті думки не були, якщо їх неправильно виразити, то навіть твої шанувальники можуть їх не підтримати або не зрозуміти. І навпаки, навіть найбільш беззмістовні речі при правильній подачі можна завуалювати так, що вони будуть здаватися геніальними. Саме через це зараз велика кількість людей проводить різноманітні "курси", на яких розповідають нічим не обгрунтовані речі, але за допомогою розумних мовних трюків вони можуть переконати навіть найбільших скептиків і, часто, продати певний товар чи ідею.
ВідповістиВидалитиНа мою думку, дане висловлення описує близько 70% сучасності. З появою месендерів, соцмереж тощо, люди перестали замислюватися над тим, що говорять, тому що і так всі зрозуміють. Думка Вольтера - це своєрідний підсумок про те, що скільки думок не було почуто та реалізовано, не зважаючи на те, які, можливо, вони були геніальні.
ВідповістиВидалитиПотрібно розуміти, що коли ти хочеш, щось змінити, на щось вплинути чи, щоб тебе почув світ - підбери правильні слова. Важливо зазначити, що уміння лаконічно та влучно висловлюватися - це дійсно мистецтво, до якого кожен повинен привчатися ще з малечку.
На моє глибоке переконання, не погодитися з афоризмом геніального французького філософа просто неможливо, зокрема у сьогоденні. Мовлення є буквальним відображенням внутрішнього світу, думок особистості; своєрідним дзеркалом її рівня інтелекту та вміння передавати власні ідеї оточенню. Настільки важливий аспект мовлення, як-от правильне формулювання думок може допомогти людині заволодіти прихильністю послідовників, або ж навпаки — породить відразу, ба навіть спотворить істинний зміст вашого задуму, наслідком чого стане непорозуміння. Дисонанс у естетиці висловлювання, прикладами якого можуть слугувати типові граматичні, лексичні, орфоепічні помилки, вживання жаргонізмів чи слів-паразитів, невміння будувати складні речення та збагачувати їх художніми засобами, призводить до втрати цінності первинно «прекрасної» думки. Недостатньо вміло розмірковувати, варто ще й розвивати талант красномовства, поглиблювати особисті знання та прагнути до чистої, милозвучної, граматично виваженої мови. Адже ораторське мистецтво посідає далеко не останнє місце у вмінні висловлюватись. Воно обов'язково стане у пригоді для того, щоб досягати поставлених цілей, адаптуватись до найрізноманітніших обставин і банально вражати людей власною обізнаністю й пишним словниковим запасом.
ВідповістиВидалитиАрсеній Зражевський РСб-1-22
ВідповістиВидалитиЦілком згоден з висловлюванням французького просвітителя. На жаль, суті самого висловлювання недостатньо для того, щоб люди змогли його правильно сприйняти та аналізувати. Окрім цього, є важливими такі фактори як контекст та доречність висловлювання, грамотність і чистота мови, навіть правильний тон та акцент. Люди схильні звертати увагу скоріше на щось нереалістичне, але красиво сказане: саме через це, наприклад, зараз можна спостерігати хвилю популярності політиків-популістів у Європі. Гарне висловлювання - те, яке примушує замислитися та зробити висновки. Тому щоб не виникало непорозумінь, варто вчитися як ораторському мистецтву, так й аналізу інформації для розуміння влучного моменту для такого вислову.
"Прекрасна думка втрачає цінність, якщо вона погано висловлена", - так колись сказав французький просвітитель Ф. Вольтер. Дехто, можливо, спробує довести зворотнє, однак, на мою думку, ця теза є аксіомою людського спілкування. Аби донести свою думку співрозмовнику, потрібно дати їй найпрекрасніше з облич, увібрати її в такі розкішні шати, щоб її хотілось пізнати, хотілось слухати і чути. Думка ж, яка не має достойної оздоби, перетворюється на потік слів, позбавлений і краси, і змісту. Така ідея не буде приємною слухачеві, тож і залишиться лиш пустою реплікою, необробленим смарагдом, що ховає красу під шаром вікового пилу.
ВідповістиВидалитиПонзель Христина (РСБ-1-22-4.0д)
ВідповістиВидалитиФ. Вольтер колись сказав: «Прекрасна думка втрачає цінність, якщо вона погано висловлена». Важко не погодитись, адже це твердження влучно описує істинність. Насправді вміння коректно формулювати думки, висловлювати почуття – запорука нових перспектив та можливостей. Адже важливим аспектом у комунікації з людьми є те, як ви себе презентуєте. Тобто сказати певну думку – це одне, а довести її так, щоб зацікавити співрозмовника, – інша річ. Що зробити, аби зацікавити? Розширюйте кругозір, збагачуйте мислення, навчайтеся риторики та ораторського мистецтва, намагайтеся вживати в лексиконі лаконічність та чіткість, виражайте думки влучно та зрозуміло.
Я згодна з цим твердженням. Тому що, якщо висловити свою думку неправильно, то кожна людина може зрозуміти її неправильно або по-своєму. Дуже важливо правильно передати інтонацію, логічно та грамотно сформувати слова. Бо якою б прекрасною думка не була, якщо ти не можеш її висловити, то люди ніколи її не збагнуть. Тому треба пояснювати доступно та чітко.
ВідповістиВидалитиКишеня Валентина РСб-1-23-40Д
ВідповістиВидалитиЯ вважаю, що це твердження Ф. Вольтера є абсолютно влучним, адже дуже важливо те, як саме ви пояснюєте свої думки. Людям буде цікаво слухати лаконічну, чітку та структуровану інформацію. В іншому ж випадку вас просто можуть неправильно зрозуміти.
Я допускаю те, що в буденному житті ми не говоримо за встановленими правилами й додаємо різні діалектизми, жаргони, просторіччя, але незважаючи на це, наші висловлювання мають бути грамотними. В разі, якщо це стосується робочої сфери, то тоді потрібно максимально старатись досконало виражатись.
Щоб напрацьовувати ці навички, я б радила читати багато літератури, слухати підкасти на різноманітні теми та навчатись ораторському мистецтву.
Це талант, який дійсно потрібно розвивати і який допоможе в подальшому житті.
Нечипоренко Валерія Олександрівна ПЕРб3-23
ВідповістиВидалитиМені здається, що вміння людини правильно висловлювати думки і влучно додавати щось до змісту є дуже важливою навичкою у спілкуванні. Те як людина розмовляє одразу показує рівень її освіченості. Авжеж приємніше слухати ідеальне мовлення, аніж нерозбірливі речення які не несуть ніякого сенсу. "Прекрасна думка" часто потребує "прекрасного мовлення" щоб бути почутою, бо саме за інтонацією, вмінням влучно та гарно висловлюватись ми можемо донести головну ідею. Іноді, на жаль, навіть геніальні ідеї не беруться до уваги, тому що не звучать грамотно, логічно і достойно.
Отже, навчатися культури мовлення ніколи не пізно, бо це те що з нами впродовж всього життя.
Автор видалив цей коментар.
ВідповістиВидалитиЗ одного боку , я вважаю що зміст може втратитися , якщо висловлення буде недосконалим. Тому потрібно чітко виражати думку ї зміст вже не буде таким важливим. А з іншого боку , щоб показати людям що ви розумієтесь на темі , про яку говорите і переконати їх, ці дві якості повинні бути присутніми.
ВідповістиВидалитиЄмець Анастасія, РСб-1-23-4.0Д
ВідповістиВидалитиЦя цитата підкреслює важливість висловлення в комунікації. Вона вказує на те, що навіть якщо думка є гарною і цінною, але вона погано висловлена або незрозуміло передана, її вплив і значення можуть бути втрачені.
Справді, зміст має першорядне значення, інші люди повинні зрозуміти, що ви намагаєтеся донести. Проте, правильна подача допомагає донести цей зміст до аудиторії з більшою силою та чіткістю. Правильна інтонація, тембр і темп робить комунікацію більш ефективною та приємною для оточуючих.
Таким чином, важливо підтримувати баланс між змістом і висловленням, стараючись робити і те, і інше якнайкращими. Якщо думка відзначається гарним висловленням, це може зробити її вплив інтенсивнішим і допомогти іншим краще зрозуміти її значення.
На мою думку, у даному висловлюванні Вольтер мав на увазі те, що не найважливішим є те, на скільки правильний зміст був закладений в думку на моменті її обмірковування. Якщо потім її не можна донести до людей таким чином, щоб її правильно зрозуміти, то вона справді втрачає всю свою цінність. Я з цим цілковито погоджуюсь, хоча безперечно зміст є також важливим. Підсумовуючи варто сказати, що те, що ми говоримо є важливим, але тільки тоді, коли воно підлягає сприйняттю.
ВідповістиВидалитиАвтор видалив цей коментар.
ВідповістиВидалитиНа мою думку фраза Франсуа Вольтера, виражає одну з класичних позицій щодо мовного висловлення та комунікації. Вольтер підкреслює важливість якості висловлення, а саме його точності і ясності. Ця ідея базується на припущенні, що, якщо ідея чи думка не виражена відповідним чином, вона може бути неправильно зрозумілою або навіть загубити свою цінність.Існують різні підходи до комунікації, і вони можуть варіюватися в залежності від конкретної ситуації, аудиторії та мети. Зміст сказаного, безумовно, є фундаментом будь-якого висловлення і може мати вирішальне значення.
ВідповістиВидалитиРСб-1-23-40Д
ВідповістиВидалитиНа мою думку, цитата від Ф. Вольтера точно відображає сутність справи, оскільки важливо, як саме ви висловлюєте свої думки. Від людей очікується, що їх висловлювання будуть лаконічними, ясними та структурованими, що робить інформацію цікавішою для слухачів. В іншому випадку існує ризик, що вас можуть неправильно зрозуміти.
Зрозуміло, що в повсякденному спілкуванні ми можемо відхилятися від офіційних норм мови та використовувати різні діалектизми, жаргон і просторіччя. Проте, важливо пам'ятати, що навіть у таких випадках ми повинні дотримуватися граматичних правил та ставити акцент на якість висловлювань.Я рекомендую звертати увагу на розвиток цих мовних навичок, вчитися виражати свої думки чітко і лаконічно. Для цього можна читати багато літератури на різноманітні теми і навчатися мистецтву ведення публічних виступів. Це навички, які будуть корисні у подальшому житті і які має мати кожна грамотна людина.
Зовнішня "оболонка" думки грає неабияку роль в її подальшому успіху. Одними лиш словами потрібно переконати авдиторію у правильності свого твердження, дати зрозуміти, що це писала людина освічена, котра знає про що вона говорить, навіть якщо це не так. Схожим чином може працювати ораторське мистецтво - не стільки важливий зміст, проте твоє вміння доносити інформацію слухачам, поводити себе на сцені, впевнено говорити. Думка оратора не матиме значення, якщо він не зможе її правильно висловити. Саме тому, на жаль чи на щастя, так важливо мати навички професійного володіння мовою.
ВідповістиВидалитиЯ цілком згодна з цим твердженням французького просвітителя Вольтера, адже також вважаю що важливо мати не лише прекрасну думку, а й уміння її висловити. Щоб бути почутим та донести до суспільства свої задуми, треба доцільно висловлювати свої думки, щоб вони не втратили змісту. Якою б важливою та корисною не була ідея, якщо вона погано відтворена, то залишиться проігнорованою і незрозумілою. Тому, на мою думку, важливо постійно вдосконалювати свої мовні навички, поповнювати словниковий запас і тренуватись структуровано викладати свої думки.
ВідповістиВидалитиЯ погоджуюся з даним висловлюванням про проблемне питання. Щоб тебе зрозуміли, не достатньо виношувати якусь ідею. Ми повинні вміти донести її. Ми живемо в соціумі і кожного дня взаємодіємо одне з одним. Важливо дотримуватись певних правил і цінувати особистий простір інших. Думка перестає бути цінною для інших через неправильно підібрані слова. Частіше люди трактують сказане, почуте, побачене на свій лад, а тому, щоб уникнути непорозумінь, подвійного смислу, слід обдумувати ретельніше сказане. Бо існує велика різниця між цілими логічними ланцюгами нейронів та думкою. Щоб мислити ширше, треба вміти вкладатися в зміст. У висновку хочу сказати, що повага до думки інших - повага до себе.
ВідповістиВидалити